Nejvhodnější reklamní polepy na firemní auto

Nejvhodnější polepy na auto

Víte, že nejúčinnější reklama je taková, která je nejvíce sledovaná, vašemu zraku rozhodně neunikne a navíc se dostane do různých koutů republiky nebo i světa? Je možné, že vás hned napadne internet, televize nebo jiné propagační materiály. To je sice také jedna z možností, ale pokud vlastníte jako podnikatel vozový park, poté byste měl pouvažovat o polepech na svá auta.

Tato reklama bude totiž pořád jezdit s vámi a jedinou investici, kterou zaplatíte, tou bude počáteční výroba. Navíc získáte možnost designového návrhu zdarma, tudíž můžete vidět, jak bude v reálném světě vaše reklamní kampaň vypadat. A rozhodně není problém si nechat vyhotovit reklamu v podobě samolepících polepů na jedno auto nebo rovnou celou vaši flotilu. Jedná se o skutečně velmi přínosnou formu levné reklamy.

Polepy na každý povrch

Pokud na chvíli zůstaneme u reklamních polepů na automobily, poté není problém vytvořit pouhé nápisy a ty umístit kamkoliv na karosérii nebo i okno, ale rovněž není problém si nechat vyhotovit samolepící fólii na celé zadní sklo. Zde se používá výhradně perforovaná fólie, která má atest od Ministerstva vnitra.

Tento typ fólie se rovněž označuje jako OWV a dá se také použít i na výlohy nebo polepy oken. Přes fólii je totiž skvěle vidět ven a z druhé strany jsou popisy a obrázky pěkné viditelné a čitelné.

Samolepky vhodné do interiéru

Tyto samolepící polepy jsou velmi vhodné do venkovních prostorů, kde v pohodě zvládnou povětrnostní podmínky, nicméně není problém si od stejného výrobce objednat skvělou samolepící dekoraci do vnitřních prostorů. Těmito samolepkami si lze zvelebit nejen kancelář nebo pracovní prostory, ale rovněž své domovy.

Vybírat si můžete z bohaté nabídky různých motivů, citátů či jiných návrhů, které budou skvělým doplňkem. Internetový obchod Artu.cz se vám může stát motivací pro vylepšení nejen vašeho domova.